Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »


Pełna lista kategorii »

 
 

 

    
 
 

 
 
 
 
 
 
   
   
 
 
 
poprzedni następny

Anida - Balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha włoskiego
Rosasita, dodano 08-04-2007, godz. 15:52

Uwielbiam balsamy brązujące. Chyba jak każda kobieta lepiej czuję się jeżeli moja skóra przybiera choć lekki kolor opalenizny, niczym muśnięta pierwszymi wiosennymi promieniami słońca. Z chwilą, gdy robi się ciepło i zielono chcemy co nieco odkryć - wszystko to, co skrywane było skrzętnie zimą.
Balsamy brązujące to rewelacyjny specyfik, jeśli nie należymy do zwolenniczek solarium, ani nie mamy możliwości opalenia na Ibizie.

Balsam firmy Anida jest o pojemności 200 ml. Opakowanie to tradycyjna tubka, która umożliwia łatwe użycie preparatu nawet, jeżeli jest na wykończeniu. Stosowałam go przez tydzień, codziennie. Przed aplikacją moja skóra była delikatnie opalona a balsam zdecydowanie wzmocnił moją opaleniznę. Nie zauważyłam nadania jej nienaturalnego koloru, czy trudności z aplikacją (jest dość rzadki), co niekiedy przyczynia się do powstawania nieprzyjemnych zacieków.

Duży minus za zapach - typowy dla samoopalaczy, tylko delikatniejszy. Jednak jako fanatyczka wszelkich preparatów brązujących ten minus jest do zniesienia. Brudzi ubrania, zwłaszcza bieliznę o jasnym kolorze. Niby producent nas przed tym ostrzega, instruując użytkowniczki do wstrzymania się przed ubieraniem do chwili jego całkowitego wchłonięcia. Jednak uważam, że mimo wszystko i tak ubrudzimy jaśniejsze ubrania. Pozytywne jest to, iż w praniu pozbędziemy się nieładnych zabarwień.

Cenię go za kolor opalenizny oraz jego trwałość i przyjemną aplikację. Oceniam na trzy gwiazdki za: zapach oraz ślady, które pozostawia na ubraniach.

 • Opakowanie: 5
 • Zapach: 1
 • Konsystencja: 5
 • Działanie: 4
 • Ocena ogólna: 3

  Cena: 10 PLN

  Rosasita 08.04.2007, godz. 15:58:05 zgłoś
  ---

  A....zakupiony był w promocji z serum wyszczuplajaco ujędrniajacym firmy Eveline. Kosztował 12 zł.
  sregerhb 05.02.2008, godz. 17:27:28 zgłoś
  ---

  nie dobry
  bruneti4 27.06.2008, godz. 22:24:21 zgłoś
  ---

  balsam super! stosowalam bardzo dlugo az zabraklo go w sklepie ;D
  By dodawać komentarze trzeba się zalogować.